تحصیل در دبی ، راهنمای درس خواندن در جایی نزدیک به ایران

دبی یکی از شهرهای مهم امارات متحده عربی است که از لحاظ موقعیت جغرافیایی در حاشیه‌ی خلیج فارس قرار دارد. دبی یکی از بزرگ‌ترین و موفق‌ترین شهرهای امارات است که در زمینه‌ی آموزش‌و‌پرورش و تحصیلات بسیار پیشرفت کرده است. آموزش اولویت اصلی در دبی است و دانشگاه‌های زیادی در دبی هستند که اعتبار بین‌المللی دارند. همچنین تحصیل در دبی می‌تواند راه خوبی برای مهاجرت به دبی هم باشد.

دانشجویان با تحصیل در دبی به راحتی می‌توانند به کشور های آمریکا، انگلیس و کانادا انتقالی بگیرند و اقامت این کشورها را هم کسب کنند. از این رو متقاضیان تحصیل در دبی بسیار زیاد هستند. با مجله گردشگری سفرزون همراه باشید. در این مطلب جمع‌وجور از تحصیل در دبی برایتان نوشته است تا با دانشگاه های دبی و تحصیل در این کشور بیشتر آشنا شوید.

ویژگی‌های تحصیل در دبی

تحصیل در دبیتحصیل در دبی برای کسانی که دوست دارند به ایران نزدیک باشند مناسب است

تحصیل در دبی ویژگی‌های خاص خودش را داراست. علاوه بر ساحل‌های بیکران، فضای زندگی منحصربه‌فرد و زیستن در یکی از مدرن‌ترین شهرهای دنیا، آینده روشن و کسب شغل دلخواه بعد از فارغ‌التحصیلی است که دبی را به یکی از جذاب‌ترین مکان‌ها برای دانشجویان تبدیل کرده است. در رتبه‌بندی دانشگاه‌های جهانی بعضی از ممتازترین دانشگاه‌های دنیا در حوزه خلیج‌فارس قرار دارند.

آیا تحصیل در دبی مناسب است؟ هزینهٔ تحصیل در دبی چقدر است؟ چگونه می‌توان فهمید کدام مدارس برای فرزندانمان مناسب هستند؟ ما این مسئله را برای شما روشن می‌کنیم که امسال چه فاکتورهایی برای تحصیلات حائز اهمیت است.

فاکتورهای مهم تحصیل در دبی

Untitled-4.jpgامارات دیگر در رده پایین استانداردهای تحصیلی نیست

وزارت آموزشی امارات برنامه‌ای را تنظیم کرده است تا سطح تحصیلات را در امارات به‌اندازهٔ چشم‌گیری بالا ببرد. این برنامه تحصیل در دبی طی جلسه‌ای رسانه‌ای در سالن وزارتخانه اعلام شد.

مدل مدارس اماراتی اول قدم برای ارتقاء سطح روش و مکانیسم تدریس در ادامه مطلب...

خرید بلیط هواپیما خارجی و بلیط هواپیما داخلی و رزرو هتل خارجی و رزرو هتل داخلی به سایت سفرزون مراجعه کنید.


/ 0 نظر / 62 بازدید