سفر به اصفهان ؛ راهنمای اقامت در اصفهان از هتل عباسی تا مدرسه

اساسی‌ترین نکته‌ای که برای لذت بردن از سفر به اصفهان باید به آن اهمیت بدهید؛ انتخاب شرایط و هزینه اقامت در اصفهان است. آرامش و امنیت یک مسافر، به‌واسطه‌‌ی یک مکان راحت و بی‌دغدغه تامین می‌شود. با پیش‌بینی مدت زمان و همچنین مقدار هزینه اقامت‌‌ در اصفهان با خیالی آسوده با یک انتخاب مناسب داشته باشید. اصفهان به‌دلیل حجم بالای گردشگر شرایط مالی و سلایق متفاوت با برای اقامت را پوشش ‌می‌دهد. تا پایان، همسفر سفرزون درسفر به اصفهان باشید تا هزینه اقامت در اصفهان را به‌طور جامع برای‌تان شرح دهیم. با مجله گردشگری سفرزون همراه باشید.

۱ـ گران ترین هتل ها برای اقامت در اصفهان : عباسی و کوثر

یکسری از لوکس‌ترین هتل‌های ایران در اصفهان هستندیکسری از لوکس‌ترین هتل‌های ایران در اصفهان هستند

اولین تصویری که از اقامت در اصفهان در ذهن مسافران نقش می‌بندد، هتل‌های این شهر است که به‌دلیل گستره‌ی امکانات و خدمات محتمل‌ترین گزینه برای سپری روز‌های سفر محسوب می‌شود. برای اقامت در هتل‌های اصفهان بهترین انتخاب‌ها، هتل‌های ۳ تا ۵ ستاره هستند که گران‌ترین نوع اقامت هم به‌حساب می‌آیند.

این هتل‌ها در مقایسه با خدمات متنوعی که به مسافران ارائه می‌دهند، انتخاب ارزشمند، اما گرانی هستند. در اصفهان اکثر هتل‌ها، نزدیک مکان‌های گردشگری و فروشگاه‌ها قرار دارند تا دسترسی مسافران به مناطق توریستی راحت‌تر و هزینه‌های رفت‌و‌آمد در شهر کم‌تر شود؛ بنابراین اگر طالب یک سفر لوکس هستید و تنوع خدمات در سفر برای‌تان در اولویت است، پیشنهاد می‌کنیم قبل از عزیمت به اصفهان با بهترین هتل‌های آن، آشنا شوید.

هتل ۵ ستاره عباسی

هتل عباسی از زیباترین و در عین‌حال گران‌ترین هتل‌های اصفهان استهتل عباسی از زیباترین و در عین‌حال گران‌ترین هتل‌های اصفهان است

یکی از شاهکار‌های معماری ایران و اصفهان مجموعه بین‌المللی هتل عباسی است. این هتل قدیمی‌ترین هتل جهان است و نماد هنر معماران اصفهانی‌ست که از دوران صفوی به‌جا مانده است.

داستان ساخت این هتل به دوره‌ی صفویه بازمی‌گردد. مجموعه بازارچه، مدرسه و کاروانسرا، به‌دستور «شاه سلطان حسین صفوی» به قصد پیشکشی به مادرش بنا شد که بعد از گذران سال‌ها تبدیل به زیبا‌ترین و مجلل‌ترین هتل ایران شد. این هتل پنج ستاره که به‌دلیل نوع معماری‌اش، مثل موزه‌ای است، ۲۲۵ اتاق، سوئیت و آپارتمان است. اکثریت این اتاق‌ها مشرف به فضای چشم‌نواز باغ هستند و سبک معماری قاجار و صفویه از ویژگی‌های قابل توجه سوئیت‌هاست. هتل عباس ادامه مطلب...

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو تورهای سفرزون به سایت سفرزون مراجعه کنید.


/ 0 نظر / 115 بازدید