جاهای دیدنی کوالالامپور که نباید از دست داد

شهری چندملیتی و زیبا در جتوب شرق آسیا که هر جای آن زیبایی‌های خاص خود را دارد. این کشور مثل بسیاری از کشورهای آسیایی دارای جاذبه‌های توریستی فراوانی است که هرساله گردشگران زیادی را به خود جذب می‌کند. کوالالامپور پایتخت مالزی و بزرگ‌ترین شهر آن است. این شهر ترکیبی است از فرهنگ، سنت و بافت مدرن. شهری همراه با جاذبه‌های فراوان که هرساله گردشگران زیادی به آن سر می‌زنند. هر توریستی که یک‌بار پا به این شهر بگذارد دوست دارد دوباره به آن برگردد. مجله گردشگری سفرزون در این مطلب شما را به این شهر پرجاذبه می‌برد تا با بهترین جاهای دیدنی کوالالامپور آشنا شوید.

۱- برج «کی ال» از زیباترین جاهای دیدنی کوالالامپور

kl tower یکی از بهترین جاهای دیدنی کوالالامپورkl tower یکی از بهترین جاهای دیدنی کوالالامپور

این برج یکی از جاهای دیدنی کوالالامپور است که خاطره‌ی آن را هر گردشگری به‌خاطر می‌سپارد. معماری این برج انعکاسی از میراث معماری اسلامی با ساخت و طراحی دست‌خط‌های عربی و کاشی‌کاری اسلامی است. قسمت بالای این برج بسیار باشکوه است و حس خوبی از چشم‌انداز شهر و مردم ایجاد می‌کند.

راهنمای رفتن به kl tower:

قطار سریع‌السیر شهری: با خط کِلانا جایا خود را به ایستگاه دنگ ونگی برسانید.

مونوریل: با مونوریل خود را به بوکیت ناناس برسانید. فاصله‌ی این برج از وسایل حمل‌ونقل عمومی دور است و باید برای رسیدن به آن کمی پیاده‌روی کنید.

۲- برج‌های دو قلوی پتروناس

petronas tower این برج‌های شبیه به برج‌های دوقلوی تجارت جهانی در آمریکاست ساخته شده که تخریب شدpetronas tower این برج‌های شبیه به برج‌های دوقلوی تجارت جهانی در آمریکاست ساخته شده که تخریب شد

برج‌های «پتروناس» یکی دیگر از جاهای دیدنی کوالالامپور است که به‌عنوان مناره پتروناس در زبان مالایی هم شناخته می‌شود. طبق نظر شورای ساختمان‌های بلند و مسکن شهری (CTBUH)، این برج‌ها، بلندترین برج‌های دوقلوی جهان ادامه مطلب...

برای خرید بلیط هواپیما تهران کوآلالامپور و رزرو تورهای سفرزون به سایت سفرزون مراجعه کنید.


/ 0 نظر / 103 بازدید